MOŽNOSTI PLACENÍ

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Při převzetí zboží ve fotoateliéru FAST SHOTS, s.r.o. je možná platba kartou, případně v hotovosti.

ODLOŽENÁ PLATBA

Nakupte hned, zaplaťte později. Do 30 dnů bez úročně. Tuto možnost najdete po zadání platby kartou, nebo tlačítky bank.

ComgateKontakty pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel: +420 228 224 267

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

INTERNETOVÉ BANKOVNICTVÍ

V pokladně e-shopu si rovněž můžete vyžádat zaslání platebních údajů k vytvořené objednávce, přijde Vám na e-mail potvrzení objednávky s platebními údaji. Zaplatit pak můžete v pohodlí, jak jste zvyklí.

DOPRAVA A ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Českou pošta, vždy zasíláme zboží doporučeně, je možné i na dobírku.

Zásilkovna, standardně zasíláme zboží i s tímto přepravcem na adresu zákazníka i na odběrná místa, které si je možné vybrat v pokladně. Možné je i večerní doručení. Prostřednictvím Zásilkovny dopravujeme zboží kromě České republiky i do  do Německa, Rakouska, Polska a Slovenska.