Obrazy
GEORGINA

Originální, stylové a empatické

O autorceGalerie

Asi jsem se narodila s pastelkami v ruce. Už od malička jsem ráda malovala a tvořila.

Jiřina Chrtková GeorGina
Jiřina Chrtková výtvarnice

Vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou v Kamenickém Šenově.

Od roku 1990 pracuji v oboru reklamy. Proto jsem moje další vzdělání zaměřila na marketing a komunikaci, public relations, počítačovou grafiku, fotografii, styling a vizážistiku. Moje práce je i mým koníčkem.
Výtvarno v mnoha podobách mne při práci provází na každém kroku . Samotnému malování jsem se ale věnovala okrajově. Malovala a kreslila jsem si hlavně pro radost a svými dílky jsem obdarovávala své blízké. Bavila mne kresba tužkou, akvarel, linoryt, malba na hedvábí. V roce 2015 jsem dostala krásný dárek, individuální kurz malby akrylem ve výtvarném ateliéru MALOVÁNÍ A KRESLENÍ pod vedením MgA. Ildara Youssoupova. Od té doby jsem se malbě začala více věnovat.

Ráda kombinuji různé techniky, tisky, koláže, neobvyklé materiály.

Od roku 2017 jsem se sama stala lektorkou a jednou týdně vedu výtvarné kroužky pro děti od dvou do šesti let v EDU BUBO KLUBU. Děti učím nejenom držet správně tužku a štětec nebo stříhat, ale zkoušíme spolu různé techniky, které používám i ve svých obrázcích. Je to pro mne velká inspirace.

Při malování mne inspirují příběhy mých přátel. Některé náměty mne napadají při focení, při práci se světlem a s pohybem. Nejčastěji maluji akrylovými a akvarelovými barvami. Barvu nanáším štětcem, kreditní kartou, kapátky, houbičkou, tisknu šablonami z různých materiálů.

Šperky GeorGina set Swarovski crystalsJarní akce 50% sleva

 

Nakupte nad 1.000 Kč  a získáte 50% slevu na jakékoliv šperky, nebo dárkové poukazy. 

Při objednávce nad  2.000 Kč získáte 50% slevu na jakékoliv šperky, nebo dárkové poukazy a navíc dopravu ZDARMA. 

Výsledná cena se Vám automaticky zobrazí již v košíku. 

Tato nabídka platí do 23:59 hod. dne 31.3.2024